Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Sportovní aktivity

Firemní a prezentační závody

Pořádání závodů je jednou z našich mnoha činností, s kterými máme dlouhodobou zkušenost. Připravíme pro Vás profesionálně zajištěný závod, ať se jedná o malou skupinu, nebo velkou firemní klientelu, zimní či letní prostředí, večerní nebo denní dobu. Celková atmosféra Vás strhne k vynikajícím výkonům, kterým může fandit, nebo se přímo aktivně účastnit některý z domácích reprezentantů. Poradíme Vám, jaká forma a systém závodu je pro Vás ten pravý, aby si všichni účastníci připadali jako na závodě Světového poháru.

V rámci organizačního zajištění nabízíme doprovodný program pro diváky (Free-time aktivity), zajištění stravování, ubytování, hospitality (stany, cattering) a vše ostatní potřebné pro pohodlný průběh celé akce a případnou výtečnou prezentaci Vašeho výrobku, nebo firmy.

Naší specialitou jsou TOP Lyžařské závody.

Speciální programy a expedice

Programy, které využívají neformální atmosféry outdoorového programu při specifických situacích.

Naše programy jsou koncipovány podle přání klienta a vyhoví i náročnému zadání. Jsme si vědomi, že mohou být natolik netradiční, že se nedají "napasovat" na jinou kategorii.

Jedním z takových případů může být organizace programu pro hendikepované, kdy musíme zohlednit nejrůznější postižení klientů a zvolit program a pomůcky při něm použité přímo na míru. Víme, že nic není nikomu nedosažitelné, jde pouze o organizaci a přístup.

Dalším příkladem netradiční akce může být expedice. Jedná se o několikadenní putování spojené s noclehem a přípravou stravy. Takové programy mohou být spojeny například s přesunem skupiny na saních psích spřežení, kdy mushery jsou sami klienti. Také o nocleh, například ve sněžném bivaku a přípravu jídla na otevřeném ohni, se musejí postarat sami. O hledání cesty k dalšímu dílčímu cíli nemluvě.

Free-time aktivity

V dnešní uspěchané době je potřeba využívat volný čas efektivně. Nabízíme Vám jednu z možností - aktivní sportovní vyžití. Cílem je pobavit se a vyzkoušet něco nového.

Máte na výběr z velkého množství aktivit od těch nejméně náročných, až po adrenalinové. Téměř všechny mají i zimní variantu. Jejich výčet naleznete níže. Nabízíme možnost absolvovat každou zvlášť, nebo si je sestavit do programu dle vlastního výběru.

Aktivity:

Motorové: Terénní čtyřkolky, Bugyny, Offroad jeepy, Sněžné skútry

Střelecké: Lukostřelba, Střelba z kuší, Indiánské flusačky a praky

Lezecké a lanové: Horolezectví, Slaňování, Přemostění, TraverzLanové překážky (vysoké, nízké), Ledové lezení

Sporty v přírodě: Výlety na sněžnicích, Výlety na běžkách, Skialpinismus,Nordic walking, Vyjížďky na koni, Cyklistika,Výlety na saních, Rafting, Vodácké výlety, Turistika,Psí spřežení

Ostatní: Bobová dráha, Sáňkařská dráha, Snowtubing, Tandemparagliding,Bungeeruning, Týmové, strategické a kreativní hry - ICEBRAKERS.

A mnoho dalších dle Vašeho přání!!

Management, leadership, teamwork training

Programy na trénink a rozvoj manažerských dovedností, předpokladů k vůdcovství a kurzy týmové práce.

Další úroveň teambuldingového vzdělávání na základě užší spolupráce s naší společností. Předpokladem těchto trainingů je předchozí teambuldingový training, který pomůže dotvářet jednotlivá specifika.

Management training – školení menší pracovní skupiny, která se nachází v pyramidě vedení Vaší společnosti na jejím vrcholu. Na pozadí herních systémů pohybových her se účastníci tohoto trainingu seznámí s podstatou cílů, vizí a metod.

Leadership training – tento training je zaměřen na vedení jednotlivých pracovních skupin. Týká se zejména diagnostik osobnostních předpokladů vedoucích pracovníků a jejich stylu vedení týmu.

Teamwork training – týmová práce bohužel není přirozenou lidskou výbavou. Musíme se jí tedy učit a to po celý svůj život. Rádi bychom vás provázeli tímto druhem vzdělávání, které je zaměřeno na formální i neformální vztahy ve skupině.

Outdoor assessment center

 • Využití netradičních modelových situací khodnocení kandidátů.
 • Outdoorové aktivity zaměřené na výběr pracovníků do pracovních pozic.

Pomůžeme vám při výběru vhodnýchosob na vhodné místo. Někdy je otázkou delšího času, než zaměstnavatel zjistí, jaký opravdu pracovník je, zdaje mu pracovní místo šité na míru. V tomto případě funguje tréning jako katalyzátor sociálních vztahů. Tím ušetříte finanční prostředky i Váš čas, který chcete vložit do zaškolování nového pracovníka.

Teambuilding training

Programy zaměřené na cílené a strukturované budování a rozvíjení pracovních týmů a jejich tvůrčího a výkonového potenciálu.

Pohybové aktivity jsou založené na stmelování Vaší pracovní skupiny. Mohou být nastaveny jako vzdělávání, nebo náročná „zkouška týmu“. V nastavení vzdělávacího procesu se jedná o teoreticko-praktické dovednosti v oblasti interpersonálních vztahů, psychohygieny, efektivní komunikace. V oblasti náročné zkoušky týmu je cílem posun pracovní skupiny přes zvládnuté náročné překážky. Tato metoda přináší užší kohezi celé skupiny a hlubší zážitky z překonaných překážek.

Teamspirit events

Akce na podporu týmového ducha, kde hlavním smyslem programů je příjemný, zajímavý a zábavný společný zážitek účastníků. Velkou roli hraje neformální prostředí.

Cílem těchto aktivit je převážně zábava a rekreace. V tomto slova smyslu zamýšlíme obnovu duševních a fyzických sil. Na pozadí zábavných aktivit se snažíme nastavit velice příjemné a pohodové prostředí. Můžeme je tedy považovat jako odměnu pro pracovní kolektiv, ve kterém se navíc prohlubují neformální a přátelské vazby přispívající k intenzivnější otevřenosti. Tento typ akce lze ideálně využít pro malé i větší pracovní skupiny.

Sportovní soustředění

Společnost CAR CLUB s.r.o. nabízí v rámci tréninkového programu přípravu a organizaci sportovních soustředění, campů a programů pro sportovní oddíly, skupiny či kluby.

V objektu se nachází plně vybavené fitness centrum. Po náročném odpoledni je možné využít velkokapacitní saunu až pro 10 osob, vířivku nebo masáže.

Velký kongresový sál s dobrým technickým zázemím a klimatizací se již několikrát osvědčil jako vhodný prostor pro cvičení aerobiku, power jógy, bojových či dalších sportů.

Stravování Vám zajistíme dle Vašich požadavků a přání. V rámci zdravého životního stylu každého sportovce nabízíme celodenní pitný režim zdarma.

V rámci zkvalitnění služeb Vám nabízíme v zimních měsících vlastní "EFA" ski test centrum lyží značky Atomic, Scott, Salomon,…

Staňte se členem "EFA" ski test clubu.

CENÍK PRO SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

 

Ceny platí pro minimální počet 20ti osob a minimální délku pobytu 4 noci.

Při kratším pobytu na 2 - 3 noci se cena navyšuje o Kč 100,-/1 osoba/1 noc. Příplatek za jednolůžkový pokoj Kč 150,-/1 noc

V ceně je zahrnuta plná penze:

 • snídaně formou bufetu (čaj, káva, mléko, cereálie, uzeniny, sýry, máslo, džem, sladké pečivo)
 • oběd formou dvouchodového menu
 • večeře formou jednochodového menu
 • druhá večeře (různé druhy pomazánek, pečivo, máslo, džem)

Na přání lze místo druhé večeře zajistit svačinu (ovoce, obložený chléb nebo houska…) 

*Možná změna ceny dle požadavků objednatele na stravování.

LÉTO  2014 (duben – září)

 

KATEGORIE CENA ZA OSOBU A NOC VČETNĚ PLNÉ PENZE BONUS PROGRAM
5 – 8 LET Kč 360,- Celodenní pitný režim
9 – 13 LET Kč 380,- Posilovna, 1 h sauny/ pobyt, celodenní pitný režim
14 – 17 LET Kč 430,- Posilovna, 1 h sauny/ pobyt, celodenní pitný režim
DOSPĚLÍ (od 18 let) Kč 550,- Posilovna, 1 h sauny/ pobyt, celodenní pitný režim

 

  ZIMA 2014/2015  (říjen – březen)

 

KATEGORIE CENA ZA OSOBU A NOC VČETNĚ PLNÉ PENZE BONUS PROGRAM
5 – 8 LET Kč 380,- Celodenní pitný režim
9 – 13 LET Kč 400,- Posilovna, 1 h sauny/ pobyt, celodenní pitný režim
14 – 17 LET Kč 450,- Posilovna, 1 h sauny/ pobyt, celodenní pitný režim
DOSPĚLÍ (od 18 let) Kč 600,- Posilovna, 1 h sauny/ pobyt, celodenní pitný režim

  
BONUS PROGRAM ZIMA:
* zajištění půjčovny běžeckých lyží,  běžecké tratě a okruh na běžky - 3 km - přímo u hotelu

BONUS PROGRAM PO CELÝ ROK
* pitný režim po celou dobu soustředění zajištěn na recepci tréninkového centra formou
čaje či ovocného koncentrátu
* velkoformátová projekce – možnost pouštění DVD, TV či vlastních záběrů

V rámci zajištění všech služeb Vám můžeme zajistit:

 

 • praní a sušení dresů
 • zapůjčení kol
 • zapůjčení běžek nebo sjezdových lyží
 • vyhotovení tréninkového plánu
 • konzultace s odborníky


CENÍK SPORTOVIŠŤ - veškerá sportoviště jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu (max. 10 min)

Posilovna – přímo v hotelu - zdarma

SPORTOVIŠTĚ

CENA ZA JEDNOTKU

Tělocvična při ZŠ Lánov

    360,-Kč/hodina

Hřiště s umělým povrchem Vrchlabí

od 200,-Kč/hodina

 Hřiště s umělým povrchem před

     tělocvičnou ZŠ Lánov

     (k dispozici po celý rok)

od 60,-Kč/hodina

Fotbalové hřiště - TJ Lánov - tráva

700,-Kč/tréninková jednotka

 

Zimní stadión „DD ELEKTROMONT ARENA“ Vrchlabí

Zimní stadion se nachází v centru města Vrchlabí. Zde je možný pronájem ledové plochy či účast na zápasech místních „hobby“oddílů.

Ledová plocha je k dispozici od září do dubna.

Parkování hned před halou.

Sportovní areál manželů Zátopkových,Vrchlabí

Nabízí:

 • fotbalové hřiště
 • antukové hřiště
 • tenisové kurty
 • tréninkovou tenisovou stěnu
 • běžecký ovál
 • doskočiště
 • běžeckou dráhu na 100 m

Celý areál se nachází 200 m od centra města Vrchlabí. Hřiště manželů Zátopkových leží v těsném sousedství místního kláštera a Krkonošského muzea “Kámen a život“. Parkování přímo před areálem.

Tělocvična při ZŠ Lánov a venkovní sportoviště.

Nová tělocvična s nejmodernějších vybavením byla dokončena v roce 2006 díky dotace ze státního rozpočtu.

V celém objektu jsou nejmodernější prvky a nabízí mnohostranné využití. Před objektem se nachází venkovní sportoviště s povrchem třetí generace, běžeckou dráhou a doskočištěm.

Areál se nachází 1 km od tréninkového centra TEDEC a.s a je možné přímo před areálem parkovat auta i autobusy.

Sportovní areál Lánov

Nachází se zhruba 500 m od centra v docházkové vzdálenosti 10 minut a nabízí:

 • Fotbalové hřiště.
 • Tenisový kurt.
 • Beach-volejbalové hřiště.
 • Multifunkční antukové hřiště.

 

Všechny typy akcí mohou být realizovány formou náhradního plnění ve smyslu zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.