Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Ocenění

Společnost CAR CLUB, která již několik let poskytuje komplexní poradenské služby hendikepovaným a pomáhá se zajištěním jejich mobility mj. nabídkou nových vozů ŠKODA, získala 19. června jako první firma a instituce v České republice a třetí firma ve světě mezinárodní certifikát IQNet a národní certifikát CQS pro systém managementu společenské odpovědnosti podle specifikace IQNet SR 10.

V rámci galavečera vyhlášení nejúspěšnějších českých firem, který už po 18. pořádalo sdružení Czech TOP 100, slavnostně předal certifikát společnosti CAR CLUB Dr. Vladimír Filiač, prezident CQS - Sdružení pro certifikaci systému jakosti.

1

symbol uspesnych

 

CAR CLUB mezi obdivovanými firmami České republiky

V rámci soutěže o 100 obdivovaných firem České republiky získala společnost CAR CLUB ocenění od organizátora akce sdružení CZECH TOP 100. Plaketu za význačný firemní přínos ke společenské odpovědnosti předal obchodnímu řediteli CAR CLUB Davidu Prostému 13. března 2012 v pražském Obecním domě na slavnostním obědě vyznamenaných firem předseda sdružení CZECH TOP 100 Jan Struž.

14. ročník žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku za 2012 tradičně vyhrála ŠKODA AUTO, na druhém místě byl ČEZ a třetí místo obsadila STUDENT AGENCY. Více na www.czechtop100.cz

MOSTY 2010

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR udělila 17. 3. 2011 Výroční cenu MOSTY 2010 v kategorii nestátní subjekt společnosti ŠKODA Auto a.s. za komplexní projekt ŠKODA Auto Handy, který je zaměřen na cílený rozvoj dopravní mobility osob se zdravotním postižením v ČR. Autorem a provozovatelem projektu je CAR CLUB, generálním partnerem projektu je ŠKODA Auto.

mosty2010
 medica2010  

Medical Fair Award 2010

V průběhu výstavy Medical Fair na výstavišti v Brně dne 19. 10. 2010 se hodnotící komise rozhodla udělit čestné uznání, které se uděluje význačným exponátům za inovativní koncepci. Čestné uznání hodnotitelské komise Medical Fair Award a generálního ředitele akciové společnosti Veletrhy Brno získal exponát, respektive projekt ŠKODA Auto Handy. Vystavovatelem, autorem a provozovatelem projektu je CAR CLUB, generálním partnerem projektu je ŠKODA Auto.

MOSTY 2009

Společnost CAR CLUB převzala 10. 2. 2010 z rukou ministra práce a sociálních věcí Petra Šimerky jednu z nominací na hlavní cenu MOSTY 09, kterou organizuje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. V kategorii II. "Cena pro nestátní subjekt" bylo přihlášeno 35 subjektů, byla udělena 1 hlavní cena a 4 nominace. Byl tak oceněn projekt Handy Card, který přináší osobám se zdravotním handicapem významnou pomoc v oblastech mobility, pojištění, jazykového vzdělávání a dalších. Slavnostní vyhlášení se konalo v Plzni pod záštitou paní Livie Klausové, manželky prezidenta České republiky.


mosty2009