Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Historie společnosti

Vznik a vývoj firmy

CAR CLUB s. r. o. který vznikl v roce 1997, se do roku 2005 profiloval jako školící centrum pro dealery a importéry značky ŠKODA z domova i ze zahraničí. Od roku 2006 byl připraven projekt na komplexní pomoc tělesně hendikepovaným lidem s názvem Regionální centra pomoci a mobility. V roce 2007 se v Regionálním centru Kutná Hora ve zkušebním provozu realizoval projekt HANDY Asistent, který napomáhal zajišťovat individuální přepravu osob se zdravotním postižením.

Současnost firmy

Po roce 2009 se CAR CLUB postupně transformoval na firmu, která nabízí komplexní program různých produktů a služeb pro osoby se zdravotním hendikepem. Nový impuls k rozvoji aktivit pro hendikepované dala v roce 2010 smlouva, v níž se ŠKODA AUTO stala generální partnerem projektu a významně podpořila zejména projekt s nabídkou nových automobilů značky ŠKODA pro hendikepované pod názvem Handy Auto.
U vědomí svých společenských závazků je tak CAR CLUB obsahem i formou svých aktivit zaměřen na společenskou odpovědnost.

CAR CLUB jako chráněná dílna

Většinu zaměstnanců CAR CLUB s. r. o. tvoří zdravotně hendikepovaní spoluobčané. CAR CLUB již několik let plní podmínky tzv. chráněné dílny. V praxi se tak realizuje filozofie firmy „hendikepovaní pomáhají hendikepovaným“. Ve všech Obchodních centrech CAR CLUB v celé České republice jsou výhradně zaměstnávány osoby se zdravotním postižením. Tito zaměstnanci se tak pochopitelně velmi dobře dokáží vcítit do potřeb hendikepovaných zákazníků, jimž vedle řešení otázky mobility v podobě nových vozů ŠKODA či ojetých automobilů řady značek nabízejí dále servis kompenzačních náhrad, asistenční služby apod. Dále Obchodní centra poskytují hendikepovaným komplexní zajištění pojištění, úvěrů, překlenutí DPH a slevové programy.

CAR CLUB jako poskytovatel náhradního plnění

CAR CLUB s. r. o. je vzhledem k nadpoloviční většině svých zaměstnanců z řad hendikepovaných spoluobčanů oprávněn poskytovat produkty a služby formou tzv. náhradního plnění. CAR CLUB je jedinou firmou v České republice, jež může poskytovat nová auta na operativní leasing právě formou náhradního plnění, jež jsou pro CAR CLUB doprovodným programem k získání vozového parku kvalitních zánovních vozů pro nabídku hendikepovaným spoluobčanům.

aktivit