Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Letní prezentace ŠKODA Handy 2017

23. červen 2017Novinka

Sportovní hry speciálních olympiád 
Olomouc, 5.6.2017

Slavnostní zahájení dvoudenních Sportovních her Českého hnutí speciálních olympiád bylo 5.6.2017, akce byla pořádaná pod záštitou děkana Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Sportovní olympiáda je určena sportovcům s mentálním a kombinovaným postižením z celé republiky. Své síly poměřilo na 150 sportovců všech věkových kategorií z 20 sportovních klubů. Soutěžilo se především na atletické dráze, v bocce, ve vrhu koulí, v gymnastice a dalších upravených disciplínách. V doprovodném programu bylo vystaveno předváděcí vozidlo projektu ŠKODA Handy z OC Olomouc, poradenství poskytoval poradce ŠKODA Handy pan Oldřich Cafourek.

 

1 2 3

 

Kondiční jízdy
Kladruby 6.6.2017

V rehabilitačním ústavu Kladruby probíhaly pravidelné kondiční jízdy, o akci byl tradičně velký zájem. Klienty hlavně zajímala podpora ze strany ŠKODA AUTO včetně nabízených slev a dále úpravy řízení včetně variant usnadňujících nastupování do vozu. Za projekt ŠKODA Handy zde byl k vyzkoušení vůz ŠKODA Octavia, poradce OC Praha pan Novák.

 

4 5

 

Legendy 2017
Praha Bohnice, 10.-11.6.2017

Během víkendu 10.-11.6. probíhala v Praze Bohnicích populární akce Legendy 2017, kde byla k vidění početná expozice automobilů všech druhů. Od veteránů přes luxusní vozy a rallyové speciály až k supersportovním vozům včetně exponátů Formule 1. Akci pořádala léčebna v Bohnicích ve spolupráci s Automotoklubem ČR a Prahou 8. Poradci ŠKODA Handy pan Slabý z OC Hradec Králové a pan Novák z OC Praha podávali informace včetně letáků nejen hendikepovaným účastníkům, ale zájem byl hlavně z řad zdravých rodinných příslušníků apod. Oceňovali podporu ŠKODA AUTO včetně zaměstnávání hendikepovaných poradců. Zároveň návštěvníci vyzdvihovali spolupráci s firmami upravující vozidla a fakt, že si invalidé odvezou vůz rovnou upravený. Kladné ohlasy byly na poradenskou činnost, kterou nabízíme s důrazem na osobní spolupráci s úřady a asistenci při žádání o příspěvky a dotace.

 

6 7 8

 

Běhu pro Paraple 18.6. jsme se nezúčastnili vzhledem k jejich spolupráci s firmou OPEL.

 

Lázně Klimkovice
Klimkovice, 13.6.2017

V Lázních Klimkovice pravidelně prezentujeme projekt ŠKODA Handy, klienti lázní si mohli vyzkoušet a prohlédnout upravený vůz Octavia s odborným výkladem poradce Jirky Gronycha z OC Ostrava. Vůz bývá vystaven před vstupní halou, aby byl na očích všem kolemjdoucím.

 

9 10

 

Slavnosti města Nýrsko & Street food
Nýrsko, 24.6.2017

Ve spolupráci s partnerem Auto Nejdl byl v rámci Dne testovacích jízd ŠKODA představen i projekt ŠKODA Handy. Poradkyně projektu paní Zemanová rozdávala letáky a poskytovala informace o projektu návštěvníkům akce.

 

11 12 13

 

Start prázdnin s Porsche Plzeň
Plzeň - Lhota, 25.6.2017

Zábavný den pro rodiny s dětmi ve Lhotě u Plzně. Program byl ve stylu zábavné soutěžní cesty s rodinným vozem na dovolenou, lákadlem bylo velké množství vystavených vozů Volkswagen s odhalením zcela nového modelu Arteon, značek Audi, Škoda a dalších. Součástí byla prezentace projektu ŠKODA Handy, účast zajistila poradkyně paní Zemanová z OC Plzeň.

 

14 15

 

Prezentace v Lázních Luhačovice
Luhačovice, 27.6.2017

 

Před lázeňským hotelem Miramare v Luhačovicích byla vystavena upravená Fabia Combi s doprovodem odborného poradce ŠKODA Handy pana Petra Adámka. Klientům lázní, kteří si přišli vůz prohlédnout, odpovídal na dotazy a předával jim informační materiály.

16 17

 

Mezinárodní Filmový Festival
Karlovy Vary, 4.-8.7.2017

Již tradičně jsme se účastnili Kina bez bariér v rámci filmového festivalu v Karlových Varech. Poradce projektu ŠKODA Handy pan Cafourek předával informační letáky tělesně postiženým návštěvníkům festivalu. Podle statistiky organizace CZEPA zde bylo víc jak 85 vozíčkářů z celé republiky. Součástí bylo setkání s předsedou Národní rady zdravotně postižených panem Krásou.

 

18 19 20

 

Dny lidí dobré vůle
Velehrad, 4.-5.7.2017

Dny lidí dobré je každoroční akce, která se koná na Velehradě a její součástí je Mezinárodní setkání vozíčkářů. Poradce ŠKODA Handy pan Petr Adámek zde prezentoval upravený vůz Škoda Fabie Combi. Setkání se zúčastnilo několik desítek vozíčkářů, kdo měl zájem, mohl si prohlédnout nebo i vyzkoušet upravený vůz a samozřejmě se zeptat na vše, co koho zajímalo. Jde o přátelské sekání, které je vždy zakončeno koncertem lidí dobré vůle.

 

21 22 23

 

Rehabilitační ústav Kladruby
Kladruby, 18.7.2017

Pravidelně se opakující akce pro klienty tohoto rehabilitačního ústavu. Součástí prezentace jsou zkušební jízdy s upraveným vozem Škoda, poradenství a celková prezentace programu ŠKODA Handy. Nejvíce dotazů bylo - jako vždy - jak velké slevy na auto poskytuje ŠKODA AUTO. O tomto benefitu nemají osoby s hendikepem téměř žádné informace, chybí propagace.

 

24 25 26

 

 

Rodina na cestách
Olomouc, 22.7.2017

V sobotu 22.7. proběhla v Olomouci dopravně preventivní akce "Rodina na cestách" a Den s Policií ČR, plná napětí a soutěží pro celou rodinu. Zábavnou formou upozorňovala na problematiku motorového i nemotorového pohybu, malých i velkých účastníků silničního provozu vč. soutěží o ceny pro všechny přítomné. Současně probíhala prezentace všech typů vozů značky ŠKODA z autosalonu AUTO HLAVÁČEK Olomouc v rámci Dne testovacích jízd. Nechyběla upravená Octavie projektu ŠKODA Handy a náš poradce Olda Cafourek z OC Olomouc.

 

27 28 29

 

 

Den letiště Přerov
Přerov, 22.7.2017

3. ročník "Den letiště Přerov" byl pořádaný při příležitosti oslav 90. výročí 1. leteckého dne v Přerově. Nad akcí měl patronát ministr obrany Martin Stropnický. Atraktivní program a krásné počasí přilákaly několik tisíc návštěvníků, kteří se živě zajímali nejen o hlavní atrakce. Leteckého dne se zúčastnil partner ŠKODA společnost Autocentrum Přerov CZ, která v rámci Dnů testovacích jízd předvedla vozy ŠKODA všech současných typů. Pozornost byla věnována i nabídce pro handicapované v podobě upraveného vozu ŠKODA Octavia Handy, účast zajistil poradce pan Oldřich Cafourek.

 

30 31 32

 

 

Keeprespect
Kladruby, 29.7.2017

Další příležitostí prezentovat projekt ŠKODA Handy byla akce Keeprespect v rehabilitačním ústavu Kladruby. Tentokrát nešlo o prezentaci pouze pro klienty ústavu, ale obecně pro všechny lidi po úrazu páteře. Na akci bylo asi 900 lidí. Náš poradce pan David Kosina z OC Mladá Boleslav představil projekt ŠKODA Handy i z pódia moderátorů. Zájemcům rozdal letáky, kontakty a především úplné informace o podpoře společnosti ŠKODA AUTO hendikepovaným lidem.

 

33 34

 

 

Naši poradci se účastní mnoha akcí, z velké části bohužel nemáme fotografie. Podmínkou prezentace projektu ŠKODA Handy je účast zdarma, neboť nemáme žádný rozpočet na marketingovou propagaci projektu.
Největší zásluhou poradců ŠKODA Handy je osobní kontakt s pracovníky sociálních oddělení Úřadu práce, s jejichž laskavým svolením mnoho osob žádajících o příspěvek na pořízení vozu dostává již na úřadu leták o projektu ŠKODA Handy. Samozřejmostí je potom aktivní pomoc poradců se sepsáním žádostí o příspěvek a jeho vyřizování, poradenství s ohledem na hendikep klienta a podobně. Tato osobní pomoc je veřejností nejvíce oceňována, protože žádná jiná značka podobnou pomoc osobám s hendikepem neposkytuje.

 

Za tým poradců ŠKODA Handy
Ing. Jaroslav Kollin, 3.8.2017