Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Letní prezentace ŠKODA Handy 2017

23. červen 2017Novinka

Během dvoudenních Sportovních her Českého hnutí speciálních olympiád se dne 5.6.2017 představil v doprovodném programu zástupce projektu ŠKODA Handy s předváděcím vozem. Sportovní olympiáda je určena sportovcům s mentálním a kombinovaným postižením z celé republiky. Své síly poměřilo na 150 sportovců všech věkových kategorií z 20 sportovních klubů. Soutěžilo se především na atletické dráze, v bocce, vrhu koulí, v gymnastice a dalších upravených disciplínách.

 

1

2

 

V rehabilitačním ústavu Kladruby dne 6.6.2017 probíhaly pravidelné kondiční jízdy, které zajišťujeAutoškola Peml. O akci byl tradičně velký zájem. Klienty hlavně zajímala podpora ze strany ŠKODA AUTO včetně nabízených slev a dále úpravy řízení vč. variant usnadňujících nastupování do vozu. Za projekt ŠKODA Handy zde byl k vyzkoušení vůz ŠKODA Octavia.

 

3

 

Během víkendu 10.-11.6. probíhala v Praze Bohnicích populární akce Legendy 2017, kde byla k vidění početná expozice automobilů všech druhů. Od veteránů přes luxusní vozy a rallyové speciály až k supersportovním vozům včetně exponátů Formule 1. Akci pořádá léčebna v Bohnicích ve spolupráci s Automotoklubem ČR a Prahou 8. Součástí této expozice byl po oba dny i předváděcí vůz ŠKODA Octavia z projektu ŠKODA Handy.

 

4 5

 

V Lázních Klimkovice na pravidelné prezentaci byla 13.6. k vyzkoušení a k prohlédnutí Octavie s odborným poradcem z projektu ŠKODA Handy. Vůz byl vystaven před vstupní halou tak aby byl na očích všem procházejícím klientům lázní.

 

6