Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Jarní prezentace ŠKODA Handy 2017

23. červen 2017Novinka

Vážení příznivci,

pro zajímavost vám zasíláme několik obrázků z aktuálních prezentací ŠKODA Handy.

V neděli 30.4. proběhla v Hustopečích akce Kolo pro život. Návštěvníků a sportovců od nejmenších až po dospělé se sešlo mnoho, byli jsme rádi, že jsme měli prostor pro předváděcí vozy se speciálními úpravami pro hendikepované. Odhadovaný počet návštěvníků byl okolo čtyř tisíc, v pěkném počasí si užili i testovací jízdy s vozy značky ŠKODA.

 

1 2

 

Následující neděli 7.5. zamířili naši poradci s vozy ŠKODA Handy do Třeboně na probíhající festival animovaných filmů pro děti, mládež i dospělé ANIFILM 2017. Kromě přehlídky skvělých filmů zde byla řada doprovodných akcí a soutěže pro všechny věkové kategorie. Závěrečný den festivalu byl věnován dětem se zdravotním postižením. Přišly děti ze speciálních škol v doprovodu učitelů i s rodiči. V rámci festivalu bylo možné si prohlédnout upravený vůz ŠKODA Octavia s ručním řízením a s nakládacím jeřábkem pro jednoduší manipulaci s elektrickým invalidním vozíkem.

 

3 4 5

 

V sobotu 13.5. probíhal v Olomouci Garden food festival, dvoudenní kulinářský piknik zaměřený na regionální dobré jídlo a pití. Klade si za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti, že v Olomouckém kraji je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Festival v nádherném počasí navštívilo přes 10 000 návštěvníků a v doprovodném programu bylo možné si vyzkoušet i testovací jízdy s upraveným vozem ŠKODA Octavia Combi.

 

6 7

 

Ve stejný den v sobotu 13.5. se konal v areálu společnosti Agrotec Hustopeče Den otevřených dveří, který byl pojat ve stylu Les, Farma a Zahrada. Během celé akce krásně svítilo sluníčko a vůkol se linula vůně opékaných klobásek. Návštěvníci, kterých dorazilo asi 2000, si mohli koupit farmářské výrobky, ochutnat víno z okolních vinařství, nebo se projet traktory. Velkou a hojně navštěvovanou možností bylo využití testovacích jízd automobilů ŠKODA, kde jsme aktivně předvedli Fabii Combi s ručním ovládáním a dalšími úpravami pro tělesně postižené. Zájemci ocenili především možnost vyzkoušet si ruční ovládání a získání informací ohledně sociální a finanční podpory při nákupu nového vozu značky ŠKODA.

 

8 11

 

Ve čtvrtek 18.5.2017 navštívil náš odborný poradce ŠKODA Handy pan Jiří Gronych rehabilitační ústav v Hrabyni. Této pravidelně konané prezentace se zúčastnila řada pacientů, kteří si rádi vyzkoušeli upravený vůz ŠKODA Octavia Combi.

 

12

 

Květnová sobota 20.5. v Mikulově patřila milovníkům historie, folkloru, vína i kvalitní hudby. Komponovaný program probíhal v historickém centru města, místní amfiteátr pak patřil koncertům. V jeho prostoru jsme měli stánek s dvěma vozy ŠKODA Handy – upravené modely Fabia Combi a Octavia Combi. Naši odborní poradci odpovídali zájemcům na četné dotazy, přes citelné chladno se akce zúčastnilo více než 400 návštěvníků

 

13 14

 

V tento den 20.5. proběhla prezentace ŠKODA Handy i na Atletickém Českém poháru v Olomouci, kde probíhal druhý letošní pohárový závod obsazený třiceti hendikepovanými závodníky. Počasí moc nepřálo, vítr foukal a bylo pod mrakem, ale naštěstí nepršelo. Přesto se podařilo zlepšit několik českých rekordů. Vedle závodiště bylo možné prohlédnout si a vyzkoušet vůz ŠKODA Fabia Combi se speciální úpravou.

 

15 16

 

Ve čtvrtek 25.5. navštívili odborní poradci ŠKODA Handy jubilejní 100. ročník kladrubských her pro zdravotně postižené v rehabilitačním ústavu. Počasí akci přálo, takže mohly být využity sportoviště umístěné jak venku, tak pod střechou. Z disciplín lze namátkou jmenovat basketbal, orientační závody, kuželky, lukostřelbu a plaveckou štafetu. Všechny disciplíny byly koncipovány tak, aby vyhovovaly téměř každému typu tělesného postižení. Doplňkem sportovního dne byla předváděcí akce vozidel z projektu ŠKODA Handy. Byly to dva vozy ŠKODA Octavia s různými druhy úprav.

 

17 18

 

Další prezentace probíhala v RÚ Chuchelná během odpoledne 25.5., které se zúčastnili i zástupci úpravce vozidel Hurt s.r.o. a instruktoři ze specializované autoškoly Peml pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si tak mohli nejen předváděcí vůz vyzkoušet, pohovořit si o úpravách řízení, ale i domluvit si kondiční jízdy nebo kurz k řidičskému oprávnění.

 

19 21

 

V následujících dvou dnech 26.-27.5. se předvedl modrý vůz ŠKODA Octavie společně s Fabií Combi na mistrovství ČR ve stolním tenisu vozíčkářů v Ostravě.

 

22 23

 

Do areálu RÚ Hrabyně se 26.5. na další akviziční výstup v rámci atletického Desetiboje vydal poradce Petr Adámek s Fabii včetně speciálních úprav. O vůz byl tradičně velký zájem.

 

24 25

 

Sportovní akce jsou našimi poradci často navštěvované, mezi další zastávku prezentačních akcí byl v neděli 28.5. Český pohár tělesně postižených střelců, vč. vozíčkářů. Závod probíhal na střelnici Lazce Olomouc, v disciplínách vzduchová a sportovní pistole v různých věkových kategoriích do pozdních odpoledních hodin. Předváděcí vůz ŠKODA Octavie byl umístěn před areálem. Účastníci poháru obdrželi reklamní letáky a vizitky ŠKODA Handy.

 

26 27

 

Ze stejného dne 28.5. máme několik obrázků ze zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, kde byla v rámci testovacích dní ŠKODA k vidění i individuálně upravená ŠKODA Fabia s našim odborným poradcem.

 

28 29

 

Prezentacemi nabytá neděle 28.5.2017 pokračovala akcí Den dětí na letišti v Tuřanech.  Návštěvníci mohli shlédnout výstavu letadel a jiné letištní techniky, ukázky letecké akrobacie nebo simulaci hasičského zásahu. Prezentovala se i Policie ČR a Celní správa ukázala celičký kamión se zařízením na vážení nákladních automobilů. Pro děti bylo připraveno spoustu soutěží, atrakcí, malování a her. V programu byly též vyhlídkové lety vrtulníkem. K prohlédnutí zde byla Fabia Combi s úpravou pro tělesně postižené. Zájem o vystavené vozy byl jak od rodičů, tak i od malých návštěvníků značný.

 

29 31

 

V neděli 28.5. jsme se představili i ve Zlíně na Charitativním Pohádkovém Fotbalu. Akce se konala při příležitosti premiéry filmové pohádky Dukátová Skála, v rámci 57. Mezinárodního filmového festivalu Film pro děti a mládež. ŠKODA Fabia byla vystavena spolu s handbajky a zájemci si mohli upravený vůz prohlédnout, vyzkoušet a zeptat se co je zajímalo.