Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

František a Hana Šlesingerovi

21. březen 2017Reference zákazníků

Vážené vedení firmy Car Club s.r.o.,

Rádi bychom touto cestou poděkovali Vaší firmě za velice cenné rady i účinnou pomoc, kterou jste nám poskytli při pořízení našeho nového vozu Škoda Fabia v rámci projektu Škoda Handy.

Zejména bychom vyzdvihli Vašeho pracovníka pana Oldřicha Cafourka, který byl na naše otázky velmi dobře připravený a v problematikách potřeb zdravotně postižených se skvěle vyznal. Stejně tak jako v oboru zdravotně postižených uživatelů v případě potřeby koupě nového vozu. Setkání s ním bylo opravdu příjemné.

Nelze opomenout ani jeho kolegu, pana Skalického. Oba dva byli ochotni přijet až k nám a vyřešit na místě vše potřebné. Poradili nám nejen s administrativní částí, tj. žádostí o příspěvek na vůz a s dalším papírováním včetně odpočtu DPH, ale i s výběrem vhodného vozidla i jeho vybavení.

Zakoupený vůz nás příjemně překvapil svým jízdními vlastnostmi. Zejména si nemůžeme vynachválit plynulost jízdy díky automatické převodovce, která byla pro nás vlastně novinkou.

Vzhledem k tomu, že jsme stále v kontaktu, nám Váš tým pomáhá i nyní, kdy nás situace nutí vybrat nový invalidní vozík. Již nyní jsme si, díky radám pana Skalického, vybrali dodavatele vozíku – Vašeho partnera - firmu Ortoservis.

Chtěli bychom Vás ujistit, že se na Váš tým budeme obracet i nadále. Kvalita, odbornost a zkušenost Vašich zaměstnanců je obdivuhodná a přesvědčila nás o tom, že existují i takové firmy, pro které jsou spokojení zákazníci cílem jejich snažení.

S pozdravem František a Hana Šlesingerovi