Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Rudolf Franta, Staré Hamry

22. leden 2016Reference zákazníků

Dobrý den,

touto cestou chci poděkovat společnosti CAR CLUB, jmenovitě panu Jiřímu Gronychovi za jeho nevšední ochotu, profesionalitu a lidský přístup, se kterým mi byl nápomocen při opatření automobilu a jeho přestavby na ruční řízení. Jsem vozíčkář, vlivem raritního onemocnění mi byly amputovány obě dolní končetiny a jakékoliv vyřizování je pro mne obtížné i vzhledem k místu bydliště, které mám ve Starých Hamrech. Na internetu jsem náhodou našel kontakt na Vaši společnost a přímo na pana Gronycha, jehož zásluhou jsem si mohl loni před vánocemi převzít v Ostravě u prodejce vozů Auto Heller nové auto s přestavbou na ruční řízení. Kontakt s prodejcem mi také umožnil pan Gronych tím, že mně dvakrát do Ostravy dovezl (k sepsání smlouvy a následně k převzetí vozidla).

Stejný dík patří i prodejci panu Romanu Poštulkovi z Auto Heller. Se stejným zaujetím a ochotou proběhl nákup a předání auta. Zakoupené vozidlo mi pan Poštulka dokonce převezl z Ostravy domů do Starých Hamer.

Přesto, že vozidlo vlastním už od konce minulého roku, při každém jeho použití znovu oceňuji přístup obou jmenovaných a ještě jednou, byť opožděně, jim upřímně děkuji a přeji, aby všichni jejich klienti byli s jejich prací tak spokojeni, jako jsem já.

Všem přeji hezký den.

Rudolf Franta, Staré Hamry