Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Zveme vás do ŠKODA AUTO v sobotu 30. května na Den otevřených dveří

27. květen 2015Novinka

S projektem ŠKODA Handy se můžete blíže seznámit na prezentačním stánku před halou M6 v areálu ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi. Naši hendikepovaní poradci včetně upraveného vozu Škoda vám budou plně k dispozici tuto sobotu od 9:00 do 16:00 hod, budou zodpovídat vaše dotazy a seznámí vás se všemi možnostmi a výhodami, které projekt ŠKODA Handy lidem s hendikepem přináší.

Parkování je možné na deseti záchytných parkovištích v blízkosti vstupních bran do areálu ŠKODA AUTO, návštěvníci si budou moci prohlédnout i svařovnu, lisovnu, motorárnu, montáž nejnovějších vozů i technologický vývoj. Pro návštěvníky je zajištěna doprava po areálu, možnosti občerstvení a další služby. V doprovodném programu vystoupí hudební skupiny Lucie, Buty nebo zpěváci Majk Spirit, Věra Špinarová, Aneta Langerová a další.

Den otevřených dveří je výjimečnou příležitostí navštívit areál nejvýznamnější průmyslové společnosti v České republice. Je očekáváno více než 70 000 návštěvníků, budeme rádi, když budete s námi u toho.