Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

ŠKODA AUTO je silný partner olympioniků i paralympioniků..

02. leden 2014Novinka

ŠKODA AUTO prodloužila své partnerství s Českým paralympijským výborem do roku 2016. Automobilka potvrdila pokračování rozsáhlé podpory národního a mezinárodního sportu. V roce 2013 oslavila ŠKODA také 20. výročí spolupráce s Českým olympijským týmem.

V únoru 2014 se ŠKODA představí na mezinárodním olympijském pódiu: automobilka podpoří Zimní olympijské hry v Soči více než 500 vozy pro potřeby přepravy sportovců a VIP hostů. Pro značku ŠKODA to bude další milník v oblasti sportovního sponzoringu. "S prodloužením našeho partnerství s Českým paralympijským výborem vysíláme další zřetelný signál o naší podpoře sportu," řekl druhý prosincový čtvrtek v Praze novinářům vedoucí marketingu a strategie prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika Václav Koucký. "ŠKODA je na národní i mezinárodní úrovni jedním z největších podporovatelů sportu a dokazuje tím svou společenskou odpovědnost. Nejvýraznějším příkladem jsou naše olympijské aktivity a naše angažmá na poli ledního hokeje a cyklistiky," dodal Koucký.

Již od roku 2001 je ŠKODA hlavním partnerem Českého paralympijského výboru. Tato spolupráce byla prodloužena o další dva roky, do roku 2016. "Odvaha, cílevědomost a pevná vůle hendikepovaných sportovců je pro nás ve společnosti ŠKODA AUTO velkou inspirací," vysvětlil Václav Koucký. "Jako dlouholetý partner Českého paralympijského výboru velmi dobře víme, že fyzický hendikep není překážkou pro dosažení ctižádostivých sportovních cílů."

V roce 2013, jak víte, tato spolupráce vyslala veřejnosti silné a jasné sdělení. Mimořádnou akcí byla podpora českého hendikepovaného cyklisty Jiřího Ježka společností ŠKODA AUTO při jeho jízdě na letošní Tour de France. Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa, Jiří Ježek, zajel v první časovce Tour v polovině července orientační čas jako předjezdec.