Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Den otevřených dveří Vrchlabí

13. květen 2013Novinka

Úspěšná účast CAR CLUB na Dni otevřených dveří ve vrchlabském závodě ŠKODA  

V R C H L A B Í  27. dubna 2013 – Modelem ŠKODA Roomster pro ruční řízení se o Dni otevřených dveří závodu společnosti ŠKODA ve Vrchlabí prezentovala naše společnost CAR CLUB. Účast naší firmy, která už řadu let pomáhá hendikepovaným zejména
v obnovení mobility a v dalších aspektech opětného zapojení do plnohodnotného života společnosti, měla dvojí logiku: CAR CLUB má sídlo vedení právě ve Vrchlabí a ŠKODA AUTO je generálním partnerem naší firmy CAR CLUB a jejího projektu Handy Auto. Celkem 10 Obchodních center CAR CLUB pro celé republice nabízí hendikepovaným zákazníkům všestranné služby.  

Přes 8.000 návštěvníků – mezi nimi zaměstnanci se svými rodinami a přáteli, obyvatelé regionu a příznivci značky ŠKODA – využilo příležitost si poprvé prohlédnout moderní výrobní provozy ve Vrchlabí. ŠKODA AUTO vyrábí od konce září 2012 v podkrkonošském městě moderní automatické převodovky. Od června 2013 zde bude denně z linky sjíždět 1.000 převodovek, další rozšíření kapacity na 1.500 jednotek denně je plánováno na druhé pololetí roku 2013.

Desítky návštěvníků se zajímaly o nabídku nových vozů ŠKODA od firmy CAR CLUB včetně možné úpravy pro hendikepované řidiče. Ve stánku CAR CLUB se o zájemce staral vedoucí Zákaznického centra Martin Polák, obchodní zástupce Tomáš Valíček a za oddělení PR Milan Smutný.

Pro návštěvníky byl připraven také bohatý doprovodný program. Vedle místních hudebníků vystoupily i známé hvězdy jako skupina Charlie Straight nebo Marek Ztracený. Program doplnily také simulace zásahů Hasičského záchranného sboru společnosti ŠKODA AUTO a prezentace výsledků práce oddělení výzkumu dopravní bezpečnosti. Malí návštěvníci se bavili v malířských dílnách, nafukovacím hradu či na horolezecké stěně.

Milan Smutný