Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Partneři obchodních center

Partneři Obchodních center poskytují zázemí pro hendikepované prodejce CAR CLUBu.

havex novy HAVEX Auto je partnerem OC Praha a Chlumec nad Cidlinou, působností pokrývá Prahu, střední a východní Čechy. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
auto heller 6cm cerveny Auto Heller je partnerem OC Ostrava, působností pokrývá severní Moravu a Slezsko. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 cbauto novy CB Auto je partnerem OC České Budějovice, působností pokrývá jižní Čechy. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 agrotec AGROTEC Group  je partnerem OC Brno, působností pokrývá jižní Moravu a Vysočinu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
logo porsche HK Porsche Hradec Králové je partnerem OC Hradec Králové, působností pokrývá Královéhradecký kraj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 porsche Porsche Plzeň je partnerem OC Plzeň, působností pokrývá Plzeňsko a Karlovarsko Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 horejsek Gerhard Horejsek je partnerem OC Děčín působností pokrývá Děčínsko, Ústecko a Liberecko Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 samohyl SAMOHÝL MOTOR ZLÍN je partnerem OC Zlín a Olomouc, působností pokrývá Zlínsko a Olomoucko Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.