Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

VECOM zdvihací zařízení s.r.o.

Společnost VECOM zdvihací zařízení s.r.o. byla založena v roce 2000 jako dceřiná společnost italské firmy VIMEC s.r.l., evropského lídra v oblasti odstraňování architektonických bariér, a navázala na její, tehdy více než pětadvacetiletou tradici. Během krátké doby byly vedle pražské centrály otevřeny pobočky v Brně a Havířově a podstatně se rozšířily řady stálých i externích pracovníků. Smyslem těchto kroků bylo maximálně přiblížit se zákazníkům a zefektivnit servisní síť. I díky tomu již v roce 2003 společnost VECOM zdvihací zařízení s.r.o. nainstalovala tisící plošinu pro tělesně postižené v České republice. V roce 2004 byl odkoupen obchodní podíl italských investorů a firma se stala ryze českou. 

Od roku 2008 společnosti VECOM  zdvihací zařízení s.r.o. rozšířila svoji působnost i na Slovensko, kde prostřednictvím dceřiné společnosti Velcon spol. s r.o. poskytuje úplné spektrum služeb i slovenským zákazníkům.

Strategie kompletního sortimentu dodávaných zařízení vyjádřená mottem ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU BARIÉRU, ale také naslouchání požadavkům, potřebám a přáním našich klientů a jejich následné zohlednění při realizaci každé jednotlivé zakázky, měly spolu s důslednou analýzou spokojenosti zákazníků s produkty a službami firmy za následek, že naše invalidní plošiny jsou nejprodávanějšími na českém i slovenském trhu. Ročně jich nainstalujeme přes 700 kusů.

Za tyto úspěchy vděčíme právě svým zákazníkům, s nimiž nás pojí pevné vazby, založené na vzájemné spolupráci a důvěře, které si vážíme a která nás zavazuje k tomu, učinit i v budoucnu vše pro to, aby každé Vaše setkání s námi bylo skutečně vnímáno jako PŘÍMÁ CESTA K MOBILITĚ.

Vecom logo barevne