Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Tiché Spojení

Představujeme vám nového partnera projektu Handy Card, společnost KODEO.CZ, s.r.o., která poskytuje službu Tiché Spojení.

Tiché Spojení zajišťuje komunikaci pro mluvící znakovým jazykem prostřednictvím displejů chytrých mobilních telefonů nebo tabletů. Služba Tiché Spojení tak eliminuje bariéry mezi společnostmi a jejich zákazníky.

Překlad a přepis znakové řeči zajišťuje cloudová platforma.

Zpřístupnění služby Tiché Spojení lze provést jak v kontaktních centrech, tak přímo na klientských / kontaktních místech. Při použití iOS mobilní aplikace, která se nyní testuje a je před spuštěním, je její použití v podstatě kdekoliv.

Komerčním subjektům služba umožňuje komunikaci s rozsáhlou cílovou skupinou sluchově postižených za zlomek nákladů tradičního tlumočení a s vysokou efektivitou. V České republice je 500.000 sluchově postižených a téměř 80.000 neslyšících. Pro neslyšící a nedoslýchavé uživatele je tato služba zdarma.

V případě integrace Tichého Spojení získávají společnosti pro sebe, pro své zákazníky nebo i zaměstnance měřitelný přínos díky smysluplné CSR aktivitě. Tlumočníci Tichého Spojení jsou z neziskové nadace Tichý Svět, která pomáhá integrovat neslyšící a nedoslýchavé do společnosti. Část výnosu je směrována zpět do podpory tlumočníků a do rozvoje jejich znalostí a služeb.

Tiché Spojení přináší neslyšícím a nedoslýchavým možnost řešit své vlastní problémy ve svých vlastních podmínkách a ve zvoleném čase.

  • Služba je pro neslyšící a nedoslýchavé uživatele zdarma.
  • Možnost rezervace požadavků i tlumočení online v reálném čase. 
  • Všichni tlumočníci mají vysokou kvalifikaci.

Služba může být integrována pro poskytování na některých z kontaktních míst:

  • Přímo na klientských stolech / kontaktních obslužných přepážkách.
  • Inboud / helpdesk a centrech. 
  • Jakékoliv mobilní umístění ať prostřednictvím telefonu nebo tabletu - vše, co je potřeba, je kamera, připojení k internetu a reproduktor / sluchátka.

Pokud víte ve svém okolí o místě, kde by služba Tiché spojení byla užitečná a pomáhala, dejte nám vědět. Rádi zprostředkujeme bližší informace.

Fungování služby Tiché Spojení znázorňuje následující obrázek:

tichespojeni