Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Levnější pohoné hmoty

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. představuje významnou společnost na českém trhu, která nabízí svým zákazníkům řadu moderních produktů a služeb, a to zejména v oblasti autokaret a věrnostních programů. Jako partner projektu Handy Card připravila pro všechny jeho uživatele kartu CCS Handy Card/limit, a to za mimořádně výhodných podmínek.

Každý majitel karty Handy Card má nárok na speciální platební kartu CCS Handy Limit. Karta je zcela zdarma a bez poplatků (např. za vedení účtu a podobně). Více se dozvíte v přiložených podrobných informacích.

 

Karta CCS Handy Limit umožnuje od 1.3.2016 čerpat pohonné hmoty se slevou 0,85 Kč/litr u více než 300 čerpacích stanic v síti Mol ČR.
U zbývajících 2045 čerpacích stanic v síti CCS je platná sleva 0,35 Kč/litr. Čerpací stanice jsou na mapě na www.ccs.cz .

 

O vystavení karty CCS Handy Card/limit můžete požádat vyplněním jednoduchého objednávkového formuláře. Karta Vám bude vystavena společností CCS a zaslána na Vámi uvedenou adresu.

Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů.

Vážený držiteli karty Handy Card, 

karta CCS Handy Limit je platební karta, kterou platíte načerpané pohonné hmoty. Hodnota vašeho nákupu je snížena o smluvní slevu minimálně 0,35 Kč / 1 litr a tato snížená cena je vám stržena formou inkasa z vašeho účtu. K tomu je nutné, abyste společně s vaší objednávkou karty CCS Handy Limit dali souhlas Vašemu finančnímu ústavu, aby proplácel inkasní příkazy předložené ve prospěch účtu společnosti CCS. Tento účet je zřízen u Komerční banky Praha 8, číslo účtu 592140-081/0100. Formuláře najdete v příloze.

Potvrzení banky o zpřístupnění účtu prosím zašlete na adresu:

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

Chlumčanského 5

180 21  Praha 8      

nebo potvrzení odfaxujte na číslo 266 314 014 BEZPLATNĚ 266 314 014 .

Kdo má nárok na firemní CCS Handy Limit:

Chráněné dílny a neziskové organizace sdružující osoby se zdravotním postižením mají možnost získat kartu Handy Card a s ní platební kartu CCS Handy Limit, a to za stejných podmínek jako individuální držitelé karty Handy Card. Tento benefit platí i pro zaměstnavatele osob se zdravotním postižením, kteří splňují podmínku poskytování náhradního plnění dle § 81 Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. ( tzn. minimálně 50% zaměstnanců se zdravotním postižením). Garantem dodržení těchto podmínek vůči CCS je CAR CLUB.

Odkaz do katalogu

Leták CCS 2016 tabulka