Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře je samostatnou částí sportovního komplexu Buly Aréna. Držitelé karet Handy Card mají slevu 15% a sleva je sčitatelná s dalšími ceníkovými cenami, tzn. že například klienti se ZTP a ZTP/P mají slevu 30%. Dalším benefitem pro držitele Handy Card je prodloužení doby návštěvy z 1,5 hodiny na 2,0 hodiny. Sauny mají držitelé Handy Card zdarma.

Hlavní bazén je určen pro relaxaci návštěvníků. V bazénu vás upoutá několik různých chrličů, vodních děl, masážní lavice a lehátka, jeskyně s bublery a vodopádem. Hlavní atrakci tohoto bazénu tvoří divoká řeka. Součástí bazénu jsou i dvě plavecké dráhy. Měří 25 m na délku a jsou doplněny startovacími bloky. Teplota vody v tomto bazénu je 30 º C.

Po schodišti je přístup k atrakci whirlpool. Whirlpool je určen pro 6 osob. Teplota vody dosahuje 34 ºC. V další části bazénové haly se nachází dva bazénky pro děti s vodním hřibem. Hloubka vody v těchto bazénech je 40 a 60 cm. Teplota vody je 30 ºC. 65 metrů dlouhý tobogán, vedený venkovním prostorem, je přístupný po schodišti.

K dispozici je také bar s občerstvením pro veřejnost v části bazénové haly i ve vstupním vestibulu. Sauna, pára, solárium a masáže jsou provozovány v 1. podlaží areálu. Pro více informací navštivte stránky Aquaparku Kravaře.

bullarena