Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Jak kartu používat

Kdo může kartu Handy Card používat?

Karta Handy Card je určena výhradně pro osoby se ZTP, ZTP/P, osoby s invalidním důchodem (všechny stupně), osoby s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem dle § 9 zákona 117/1995 Sb. nebo pro poživatele příspěvku na péči podle zákona č. 108/2006 Sb.. Kartu mohou získat i zákonní zástupci postižených dětí nebo určení opatrovníci osob se zdravotním postižením.

Kde je možné kartu použít?

Logo Handy Card (umístěné v pravém horním rohu karty) opravňuje čerpat všechny výhody a slevy speciálně vytvořené partnery projektu Handy Card pro osoby se zdravotním postižením. Jedná se o unikátní služby, zejména v oblasti pojištění, mobility, kompenzačních pomůcek a volnočasových aktivit.

Na zadní stranu karty je dotiskováno logo distribuční nebo partnerské organizace. Toto logo umožňuje při použití karty identifikovat konkrétní organizaci, která výdej karty uživateli zprostředkovala. Na základě evidence použití karty s logem organizace na zadní straně poskytuje společnost CAR CLUB těmto organizacím další výhody.

Jak kartu používat?

Kartu Handy Card budete mít jen tak uloženou a až budete potřebovat kompenzační pomůcku, slevu na nějaké pojištění, budete čerpat její výhody v ní obsažené. Kartu předložíte při objednávání potřebné služby a obdržíte slevu nebo specializovanou službu. Potom ji zase uložíte zpět, a možná vás bude mrzet, že ji nemůžete využít úplně všude.