Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Nové vozy na operativní leasing

Vaše automobily na operativní leasing slouží společnosti CAR CLUB posléze jako zdroj kvalitních ojetých vozů pro obnovení mobility našich hendikepovaných spoluobčanů.

Protože CAR CLUB s.r.o. zaměstnává v nadpoloviční většině občany se změněnou pracovní schopností, automobily pořizované od společnosti CAR CLUB na operativní leasing mohou být zajímavou formou tzv. náhradního plnění.

Každá firma v ČR musí dle zákona č. 435/2004 Sb. na každých 25 svých zaměstnanců vytvářet jedno pracovní místo pro hendikepované, nebo odvádět poplatek státnímu rozpočtu či čerpat produkty a služby v náhradním plnění od chráněných dílen.
A4 OL2012 2

 Naše společnost Advanced World Transport a.s. využívá nová auta na operativní leasing od firmy CAR CLUB, která získáváme za cenově i kvalitativně konkurenceschopných podmínek a současně jako formu náhradního plnění. Jsme spokojení s kvalitou full servisu a zároveň jsme partnery projektu společenské odpovědnosti, který skutečně pomáhá.
Ředitel korporátní komunikace společnosti AWT Petr JonákCAR CLUB s.r.o. mobil: 739 306 714, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.carclub.cz