Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Firemní vozy

Nabízíme Vám ekonomicky výhodné a efektivní řešení vozového parku pro firmy a instituce. Operativní leasing firemních vozů Vám umožní využít možnost uplatněnit náklady na financování firemního vozového parku v rámci Náhradního plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. Veškeré informace o náhradním plnění, včetně kalkulátoru, naleznete v sekci NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. V naší nabídce také naleznete flexibilní řešení financování vozů, pojištění, servis, možnost odkupu ojetých vozů.

"Zapojte se do programu na zlepšení mobility handikepovaných! Ušetříte a zároveň pomůžete tělesně postiženým lidem."

Jak ušetříte?

Využijete výhodný pronájem firemních vozů. Náklady na služby chráněné dílny CAR CLUB můžete uplatnit v rámci náhradního plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Jak tím pomůžete handikepovaným?

CAR CLUB řeší mobilitu zdravotně postižených lidí. Ne každý handicapovaný člověk si může pořídit nové auto. Mnoho lidí shání auta levnější, ojetá. Abychom pro ně dokázali připravit levná auta v dobrém technickém stavu, zveme ke spolupráci právě Vás - firmy a instituce a nabízíme Vám firemní vozy na operativní leasing.

Výkup ojetých vozů

Máte zájem o nákup nového či ojetého vozu a vlastníte starší auto? Nabízíme vám možnost výkupu vašeho starého vozu formou protiúčtu za nákup nového.

Zajistíme:

  • odborné ocenění vašeho vozu
  • dostanete profesionální technický popis se stavem vozu
  • vyřídíme za vás administrativu s odhlášením vozu
  • přebíráme záruky s prodejem vozu